KurumsalPiksar Bina ve Güvenlik Teknolojileri


Piksar, bina güvenlik teknolojileri ve VHF/UHF telsiz sistemleri konusunda 25 yıllık sektörel deneyime sahip iki elektronik mühendisi ve bir elektronik teknikeri tarafından 2010 yılı Şubat ayında kurulmuştur.

Yönetim kadromuz, tüm mesleki yaşantısını Aselsan bayi organizasyonu içerisinde, Aselsan camiasında sürdürmüş, Aselsan’ın kendine özgü etik değerlerini özümsemiş profesyonellerden oluşmaktadır.

Şirketimizin merkezi, Trakya’nın en büyük kenti ve aynı zamanda ülkemizin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Çorlu’dur.

Şirketimiz, bina teknolojileri kavramı içerisinde yer alan, binalarda güvenlik, emniyet, konfor ve verimliliğe yönelik teknolojik sistemler kurmaktadır. Bu doğrultuda, hem kurumsal müşterilere yönelik orta ve büyük ölçekli projelerde, hem de meskenlere yönelik daha küçük ölçekli projelerde müşterilerimize anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

Bunun yanı sıra, VHF/UHF telsiz sistemleri şirketimizin ana faaliyet alanlarından bir diğeridir. 2 Ağustos 2010 tarihinde Aselsannet Ltd. Şti. ile imzaladığımız bayilik sözleşmesiyle, Aselsan markalı profesyonel telsiz sistemleri ve tüketici ürünleri ile Türkiye’de dağıtımı Aselsannet Ltd, Şti. tarafından yapılan diğer ürünlerin satış ve servis hizmetleri, Tekirdağ ve Kırklareli illeriyle bağlı ilçelerinde şirketimiz tarafından verilmeye başlanmıştır.

1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu Ücret Toplama ve Kamera Güvenlik Sistemleri için saha bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Savunma Sanayii Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde yürütülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kapsamında, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerindeki 600’ü aşkın Mobese noktasının bakım ve onarım işleri de şirketimiz tarafından ifa edilmektedir.

ASELSAN / ASELSANNET Projeleri öncelikli olmak üzere Savunma Sanayii projelerinde, Alt Yüklenici – Entegratör, sahra ve depo seviyesinde ELD, Teknik Servis - Bakım/Onarım hizmetlerini de yürütmekteyiz.


Bilgi ve randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz


Whatsapp Destek